Bláznivá pětka (2016) online ke shlédnutí

Film Bláznivá pětka online pro vás všechny. Pojďte si i vy přehrát tuto zbrusu novou francouzskou komedii. Je to opravdu povedený film, který jsme pro vás přichystali ke shlédnutí přímo zde na těchto webových stránkách. S námi si jí budete moci přehrát opravdu jednoduše a navíc zdarma. To je opravdu jedinečná příležitost, která se jenom tak neodmítá. Je to film o partě kamarádů, kteří si užívají svobodného života v Paříži. No jo, jenže kdo to celé zaplatí?

Bláznivá letní komedie se spoustou kamarádů. Tak to je naprostý ideál. A na jaký film se s kámoši vypravit právě teď? Nebo lepší otázka spíše zní, jakou takovou komedii si pustit. My vám můžeme doporučit film Bláznivá pětka nebo také v originále „Five”. Podle všeho se jedná o opravdu skvělý film, který dokáže od srdce rozesmát. Takové snímky už jsou dnes téměř vzácnosti a o to větší je to důvod si je nenechat ujít.

Bláznivá pětka online ke shlédnutí.

Film Bláznivá pětka šel do českých kin od 14. srpna 2016. Vy však toto datum nemusíte nijak zvláště řešit. To hlavní totiž je, že vy si tento snímek můžete přehrát s námi a to naprosto pohodlně a zdarma. Video jsme pro vás totiž nahráli už před premiérou. Dokonce je v HD rozlišení a českým dabingem. To jsou opravdu celkem příjemné benefity nemyslíte?

Teď se ale společně pojďme podívat na tento snímek blíže. Za aktuální francouzskou komedií stojí především Igor Gotesman, který snímek nejen režíroval, ale je také autorem scénáře a sám si ve filmu zahrál jednu z hlavních rolí. Bláznivá pětka je jeho první režisérský počin, druhý scénáristický počin (je autorem scénáře k filmu Nový spolužák), jako herce jsme jej mohli vidět ve filmu Le Week-End.

Kamarádi jsou hodně důležití.

Vedle Igora Gotesmana je dalším z pětice hlavních protagonistů Pierre Niney. Ten svoji hereckou kariéru zahájil poměrně záhy, již v jedenácti letech se začal objevovat v divadle. Mohli jsme jej vidět ve filmech Je nám osmnáct, v komedii LOL nebo v historickém příběhu Armáda zločinu.

Film režiséra Igora Gotesmana.

Další z pětice hlavních postav ztvárnil českému publiku nepříliš známý François Civil, který hrál např. ve filmu Skrytá válka. Orientální prvek vnesl do komedie Idrissa Hanrot. Zahrál si po boku Nicole Kidman ve filmu Grace, kněžna monacká. Poslední postavou hlavní pětice je jediná žena ve skupině mužů, francouzská herečka Margot Bancilhon.

Celá skupina hlavních protagonistů je více než nesourodá. Exotický Hanrot působí jako sexy svůdník, je charismatický a přitažlivý. Oproti tomu je Gotesman spíše asexuální tlouštík, který je mnohdy zábavný už jen svým vzezřením a výrazem. Niney na první pohled vypadá energicky, rozhodně v sobě nezapře komika. Jeho výraz jej prozrazuje a mnohdy mu neuvěříme, v každé scéně vypadá, jako by si dělal ze všeho jen legraci. No a celou pětici uzavírá Margot Bancilhon, pravá blondýnka se vším všudy. Ozdoba týmu, stejně jako výrazný motivační prvek.

Život není jako GTÁčko - máte ho jenom jeden.

Komedie nás zavede do samotného centra Paříže, kde si Samuel pronajal byt. K němu se nastěhují další jeho čtyři přátelé z dětství (Julia, Vadim, Nestor a Timothy). Již od dětství totiž snili o společném bydlení, a tak nyní využijí Samuelovy velkorysosti a pohostinnosti, Samuel se totiž uvolil, že bude platit polovinu nájmu. Začíná tak neskutečná idyla. Trvá ovšem pouze do chvíle, kdy Samuelovi jeho otec vcelku nečekaně zastaví přísun peněz.

Jak rychle vydělat peníze? Nelegálně.

Samuel stojí před zásadním problémem, dojde ale k závěru, že se nechce nikterak shodit a kamarádům tedy neprozradí, do jaké nepříjemné situace se dostal. Snaží se získat dostatek peněz jinak. A tak se pouští do série poměrně riskantních projektů, které ale nevychází dle plánů. Tak se stane, že se zaplete s místní mafií a dostane se do křížku s drogovými dealery. Fiaskem skončí také jeho pokus proniknout do světa diskoték, navíc se dostane do hledáčku policie.

Naše parta kamarádů se dostane do nejrůznějších situací.

Po takto rozehrané sérii problémů nezbývá Samuelovi moc prostoru pro další taktizování a vykrucování se, nedostatek peněz jej konečně dostihl. Nezbývá mu tedy než se přiznat svým přátelům. Protože jsou to ale Samuelovi dobří přátelé, přichází s tím, že mu pomohou. A vtipný kolotoč pokračuje nanovo, však má divák co dočinění s bláznivou pětkou.

Shrnutí filmu Bláznivá pětka

Bláznivá pětka prostě srší energií. A i když jsou některé scény a některé epizody spíše neuvěřitelné, některé zase poněkud laciné, diváka baví. Celý snímek však působí poněkud prvoplánově, jen stěží bychom jej označili jako komedii roku. Čeká nás spousta skvělých dialogů, scének i vyložených skečů. Je to zkrátka jeden z těch filmů, u kterého můžete zapomenout na každodenní starosti a jenom se bavit. Nám se v redakci film opravdu hodně líbil a považujeme ho za jednu z nejlepších komedií tohoto léta. Určitě se o ní bude hodně mluvit, tak ani vy nestůjte opodál a prostě a jednoduše si jí nenechte ujít! Čeká vás opravdu parádní zážitek.

Tento článek byl zařazen do rubriky Komedie. Uložte si odkaz.