Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016) online ke shlédnutí

Film Alenka v říši divů: Za zrcadlem online ke shlédnutí pro vás. Přehrajte si přímo zde exkluzivně přes internet novou podobu světoznámého příběhu. Je to dobrodružný, rodinný, fantasy snímek, které navíc velmi volně navazuje i na legendární Alenku v říši divů od Tima Burtona. Čeká nám opravdu nezvyklý zážitek plný imaginace, známých i když tajemných postav a to všechno ztvárněno jenom těmi nejlepšími současnými herci. Rozhodně se tak máme na co těšit.

Film Alenka v říši divů: Za zrcadlem jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí přímo zde na této webové stránce. S námi si ho tak můžete přehrát opravdu maximálně jednoduše a zdarma. To byl ostatně také náš hlavní záměr. Samotný film šel do kin 26. Května 2016, ale vy rozhodně nemusíte utíkat do nejbližšího multiplexu. My jsme pro vás totiž Alenka v říši divů: Za zrcadlem nahráli v maximální možné kvalitě a video s filmem pro vás přichystali online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce a to naprosto jednoduše a na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu perfektní nabídka, po které byste rozhodně měli sáhnout.

Alenka v říši divů: Za zrcadlem (2016) online ke shlédnutí.

Pokud máte v oblibě dobrodružné rodinné filmy, tak běžte do kin na americký film Alenka v říši divů: Za zrcadlem. Ve filmu se například objeví Johnny Depp nebo sympatická herečka Mia Wasikowska. V americkém dobrodružném filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem od amerického režiséra Jamese Bobina si mimo jiné zahrají kromě již zmíněného Johnny Deppa a Mii Wasikowské také třeba Anne Hathaway, Helena Bonham Carter, Sacha Baron Cohen a Rhys Ifans. Na filmu se podíleli stejní producenti jako na Alence od Tima Burtona.

Nový film o starém příběhu.

A o čem bude příběh? Tak už si ho pojďme konečně spolu představit. Je to ostatně to nejdůležitější na celém filmu přeci. Hlavní hrdinkou bude opět Alenka. Ta se znovu vrací a tentokrát ji čeká opravdu riskantní a krajně nebezpečný úkol. Bude totiž nasazovat svůj vlastní krk a zachraňovat Kloboučníka, který se dostal do velkého maléru se samotným Pánem času. Jak však do tohoto velkého maléru Kloboučníka zapadají panovnice a další rekové z první části? To zatím nikdo otevřeně neřekl, nicméně čtenáři stejnojmenné knihy určitě vědí mnohem více.

A co vy na to pane králíku?

My pouze víme, že Alenka nemyslí pouze sobecky na sebe, ale má dobrosrdečné srdce, které je schopné obětovat se pro druhé. Na své nebezpečné pouti se opět setká se svými starými známými: Bílým králíkem, houseňákem Absolemem a kocourem Šklíbou. Máme se tedy na co těšit, protože dobrodružství Alenky je vždycky poutavé a zajímavé.

Prestižní filmové studio Walt Disney si pojistil svůj další filmový hit velmi časným zveřejněním traileru, který všechny diváky láká do kin. Alenka v říši divů tak bude hlavním filmovým hitem konce května. Další pokračování příběhu s názvem Alenka v říši divů: Za zrcadlem má již nového režiséra. Nový film již nenatočil režisér Tim Burton, který však zaujal místo producenta, ale britský režisér James Bobin. Tento čtyřiceti-tříletý režisér je známý tím, že například natočil loutkový muzikál A zase ti Mupeti! Upoutávka na film Alenka v říši divů: Za zrcadlem však vypadá téměř nerozeznatelně od toho, s čím autor filmu přišel před pěti lety. To může leckoho zklamat, nicméně podle upoutávky se ještě nedá hodnotit celý film. Pouze divácký ohlas nakonec ukáže, zda změna na postu režiséra přinese kýženou kreativní a tvůrčí změnu nebo nikoliv.

Nová Alenka má hvězdné obsazení.

V hlavních rolích rodinného filmu Alenka v říši divů: Za zrcadlem se představí osvědčení herci a herečky. Hvězdou filmu bude bezesporu stále velmi populární a žádaný Johnny Depp. Sekundovat mu bude australská herečka polského původu Mia Wasikovská. Není bez zajímavosti, že oba herci byli vůbec první, kteří producentům potvrdili, že budou hrát. Jejich zkušenost s Alenkou však není nová, oba tito herci už totiž v Alence hráli před pěti lety.

Hlavního záporáka si zahrál bavič Sasha Baron Cohen.

Mezi nové herce však přibude britský herec Sacha Baron Cohen, který bude hrát zápornou roli Pána času a britský herec Rhys Ifans, který pro změnu ztvární postavu Kloboučníkova otce. Velkou neznámou však je, zda vizuálně téměř totožný film od prvního dílu, bude diváky po celém světě zajímat a bavit. Nových filmů je totiž letos celá řada, takže konkurence je opravdu velká a současný divák je velmi náročný. Návštěvnost filmu možná zachrání slavný herec Johnny Depp, ale i to není stoprocentní záruka.

Jak to celé dopadne už vám neprozradíme.

Film Alenka v říši divů: Za zrcadlem se opravdu hodně povedl a my vám ho můžeme opravdu maximálně doporučit. Pokud vám nestačí informace u tohoto článku, tak můžete mrknout například i na CSFD.cz, kde naleznete záplavu dalších, včetně recenzí od diváků. Kromě doporučení jsme pro vás rovněž přichystali celý film také online ke shlédnutí. Tak toho využijte a pojďte do toho s námi. Video s filmem si u nás přehrajete pohodlně a na pár kliknutí myši. Před režisérem Jamesem Bobinem smekáme pomyslný klobouk a pevně doufáme, že si jeho nový snímek s námi také maximálně vychutnáte. Víc už k tomu není co dodat, snad jenom abyste se už ničím nedržovali a film si pustili co možná nejdříve.

Tento článek byl zařazen do rubriky Fantasy. Uložte si odkaz.